Napsat recenzi

Prohlídka hotelu JO-AN BEACH

Recenze hotelu Jo-An Beach Hotel **** (Řecko - Kréta - Adelianos Kampos)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 1 566x
Recenze se líbila: 646 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel nabízí 90 pokojů, které jsou rozděleny do hlavní a vedlejších budov.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Hotel má pro klienty k dispozici 2-3 lůžkové pokoje, které jsou vybaveny ledničkou, varnou konvicí, televizorem, trezor za poplatek, WIFI za poplatek, klimatizací, fénem, balkón nebo terasa, vanou nebo sprchovým koutem. Rodinné pokoje jsou dvou typů: 1. typ o velikosti 40 m², který má ložnici a obývací pokoj. 2. typ rodinných pokojů je prostornější o velikosti 55 m², má dvě samostatné ložnice, 1 obývací pokoj, některé v mezonetovém stylu.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Hosté mohou využít stravu all inclusive nebo polopenzi. Snídaně a večeře jsou formou bufetových stolů.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Hotel svým hostům nabízí prostornou recepci, kde se nachází také internetový koutek, WIFI v lobby (za poplatek), koutek se satelitní TV, lobby bar a restauraci. Dále je hostům k dispozici bazén se sladkou vodou, bazén pro děti a plážový snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. 1xtýdně hotel pořádá řecké večery a 1xtýdně diskotéku.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Hotel má výhodnou polohu přímo na písčito-obláskové pláži, je dobré použít boty do vody. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

V okolí hotelu je možno navštívit různé obchodu. Do centra města Rethymnonu je to asi 6 km. Klienti mohou využít dopravu autobusem, zastávka autobusu se nachází nedaleko hotelu. Hotel je vzdálen od letiště 72 km.

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Hotel JO-AN BEACH je díky své výhodné poloze u pláže a v blízkosti města Rethymna velmi oblíbený.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 17 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání