Napsat recenzi

Veget

Recenze hotelu Hotel Tigaki Beach **** (Řecko - Kos - Tigaki)

Hodnocení:
průměrně: 4,8/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 43x
Recenze se líbila: 16 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásná dovolená.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Pěkné, čisté, denně uklizené, vyměněné ručníky. Nevím, co bych ještě potřebovala - žádná výtka. Prostě bezva.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Určitě jsme hlady netrpěli. Neznamená, že když mi něco nechutná, že to není dobré. Sledovala jsem, že jiným to moc chutnalo. Byl takový výběr jídla, že jsem nestihla ani všechno ochutnat. Můžu říci, že jsem se denně přejídala. Kuřecí, vepřové, hovězí, ryby a k tomu různé přílohy, zelenina, saláty, zákusky, zmrzliny, melouny, pití, kafíčka ...atd.

Všechno čisté, žádná tlačenice, prostě výborné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Všichni vstřícní, žádný problém.

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

Moře dlouho mělké, ale čisté. Někdy na kraji chaluhy, spoustu písku, žádné kameny. Dva dny foukalo, byly vlny, ale byla to zábava.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Hotelový areál krásně zelený, denně uklizeno a zavlažováno.

Celkový dojem  průměrně (4,8/5)

Krásná dovolená.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 20
z 20 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání