Hrůza
Recenze hotelu Smy Kos Beach & Splash Hotel **** (Řecko - Kos - Mastichari)
Na horší dovolené jsem ještě nebyla.
Ubytování
Hotel měl projít rekonstrukcí, ale neprošel. Je tu sice uklizeno, ale strašný smrad z kanalizace.
Strava a stravování
Tak tohle je naprostá katastrofa! Vůbec žádný výběr. Chápu, že je období pandemie, ale nikdo nás na tohle v CK neupozornil.
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál je to jediné co je tu dobré. Všichni jsou ochotní.
Pláž a moře
Moře je nechutný. Špinavý a studený.
Celkový dojem
Naprostá katastrofa. Je otevřená jen půlka hotelu. Sem už rozhodně nikdy.
z 24 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.