dovolená-5.9.2013-16.9.2013

Recenze hotelu Summer Village of Hippocrates Hotel *** (Řecko - Kos - Marmari)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,3
(na základě 24 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Na Kosu jsme byli poprvé a naše očekání se vyplnilo. Krásný ostrov, nádherné pláže a teplé moře.

Ubytování 

S Ubytováním jsme byli spokojeni. Každý den výměna ručníku a běžný úklid. Sice docela malý sprchový kout, ale dalo se to zvládnout.

Strava a stravování 

Strava chutná, hlad určitě nebyl, ale stále se opakovala stejná jídla. Ale těch 12 dní se to dalo.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál ochotný, do druhého dne dodán fén, který chyběl. Majitel je sympaťák,při ranním odjezdu se s každým rozloučil.

Pláž a moře 

Na pláž je to asi tak 15 minut, ale vůbec nám to nevadilo. Pláž písčitá, moře teplé. Projeli jsme hodně pláží a nejvíc se nám líbili pláže na Kefalosu. A určitě je dobré navštívit thermál prameny, ty jsme si opravdu užívali.

Okolí hotelu 

Jelikož ke koloritu ostrova patří krávy, tak byly i tady. Ale nevadilo nám to. Spíš ty otravové-komáři. Ale na ně stačil Off a měli jsme klid.

Celkový dojem 

Byli jsme spokojeni a věděli co čekat od 3 hvězdičkového hotelu.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené