Krásná dovolená
Recenze hotelu Caravia Beach Hotel **** (Řecko - Kos - Marmari)
Krásná dovolená především pro rodiny s dětmi. Hotel tomu uzpůsobený.
Ubytování
Ubytování pěkné, pro nás nevýhoda jen v tom, že tam nejsou balkóny a není kde sušit plavky a osušky. Pokoj uklízený každý den, ne nijak extra do puntíku, ale dalo se. Na pokoji trezor. fén, TV, klima, lednice.
Strava a stravování
Rozmanitá a výborná. Jídla všech druhů a chutí, kids bufet, spousty ovoce, zeleniny. Pánové musí mít při večeřích dlouhé kalhoty.
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál moc milý a ochotný.
Pláž a moře
Pláž každý den uklizená, lehátka a slunečníky zdarma, lehátek vždy dostatek. Plážový bar k dispozici. Moře krásné, voda čistá.
Okolí hotelu
Vše pečlivě udržované.
Celkový dojem
Krásná dovolená, rádi se někdy vrátíme.
z 24 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.