Hodnocení hotelu Atlantis

Recenze hotelu Atlantis Hotel **** (Řecko - Kos - Lambi)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,2
(na základě 48 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Hotel velmi pěkný, čisto, příjemný personál, výborné jídlo, udržovaná zahrada, přímo u pláže, pobyt neměl chybu až na chování klientů - jako vždy a všude.

Ubytování 

Pěkné, denně úklid, výměna povlečení a ručníků až zbytečně často.

Strava a stravování 

Vybavení, služby a personál hotelu 

personál ochotný, příjemný, spousta animačních programů, 2 bazény

Pláž a moře 

dostatek lehátek a slunečníků (lehátko 3 eura), pláž pěkná, trochu horší vstup do vody - větší oblázky, chce to boty. Mimo hlavní sezonu bylo čisto, voda chladnější, jako letos skoro všude.

Okolí hotelu 

hotelová zahrada krásná, udržovaná, čisto, do města asi 2 km, zastávka autobusu u hotelu, Kos je půvabné město, spusta památek, obchodů, taveren, přístav... Za zdmi hotelové zahrady trochu binec, ale ne takový jako např. v Tunisu.

Celkový dojem 

Krásná dovolená, mohu doporučit. Stojí za to, půjčit si auto a projet celý ostrov.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené