jadase

Recenze hotelu Apollon Windmill Hotel (ex Boheme) **** (Řecko - Kos - Lambi)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,2
(na základě 35 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2014
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Jeli jsme na dovolemou na doporučení do hotelu Boheme s malými dětmi a těšili se jak si budou hrát na pláži u moře. Místo toho velké zklamání.

Ubytování 

Ubytování průměrné vcelku si nemůžem na nic stěžovat. Jen nás nikdo neupozornil, že tu řádí komáři a tak naše dítě bylo seštípané, že takové boláky jsem v životě neviděl, naštěstí jsme v lékárně koupili mastičku (16 euro) která snad pomáhala!

Strava a stravování 

Jídla bylo hodně a jak to většinou bývá stále se opakuje

Vybavení, služby a personál hotelu 

hodnotil bych průměrně, jen když máte malé děti tak samozřejmě nemůžete využít alinclusiv, které je večer jen v hotelu Apollon vzdalený 300m.

Pláž a moře 

Pláž jedním slovem katastrofa, pro malé děti absolutně nevhodné! Pro nás velké zklamání. Moře čisté.

Okolí hotelu 

Byli jsme překvapeni Řeckem, když jsme popošli kus od hotelu jaký se zde nachází nepořádek. V hotelu čisto.

Celkový dojem 

Asi bych tento pobyt nikomu nedoporučil, hlavně nikomu s dětmi!

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené