dovolená v pohodě - 25.6.-2.7.2013
Recenze hotelu Apollon Windmill Hotel (ex Boheme) **** (Řecko - Kos - Lambi)
pěkná dovolená za příjemnou cenu, doporučuji
Ubytování
čisté, klidné, jednoduché vybavení, balkon, klimatizace, jen bez tv
Strava a stravování
jídla dostatek - hodně zeleniny, salátů,vždy zákusky, ovoce, zmrzlina
pití - džusy, značkové limo, pivo, víno, voda
Vybavení, služby a personál hotelu
vybavení bylo dostatečné - v hotelu Apollon možnost kulečníku, pc, animační programy
Pláž a moře
pláž asi 5 min. od hotelu - pěkná -písčitooblázková-někdy zkarbovaná voda a řasy- krásný výhled na protější Turecko
Okolí hotelu
nádherné !!! moc krásná zahrada, chodníčky...všude čisto, denně zahradníci...
Celkový dojem
výborná dovolená
z 35 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro rodiny s dětmi
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.