Hotel Apollon
Recenze hotelu Apollon Hotel **** (Řecko - Kos - Lambi)
nejezdit
Ubytování
V pohodě
Strava a stravování
půměrná, stále to samé, žádné mořské potvůrrky, ryby, pro lidi co nemají vyšší nároky. Vše ředěné, vodu jsme si museli kupovat v samošce, abychom se občerstvili
Vybavení, služby a personál hotelu
stěžovali jsme si, že němci leží v bazénu s cigaretama a padá jim to dolů----bazén byl samý chlor, až to pálilo do očí...
Pláž a moře
děsná, samá chaluha-...vojensky objekt, špína...musela jsem to napsat, když sem četla pěkné recenzce
Okolí hotelu
děsny
Celkový dojem
lepší jet na kole na Lipno
z 84 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.