Úžasná dovolená

Recenze hotelu Mitsis Blue Domes Resort & Spa ***** (Řecko - Kos - Kardamena)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,3
(na základě 14 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2015
Fotografie: 0
Komentáře: 1

Nad očekávání krásná dovolená, perfektní ubytování, fantastické jídlo a pití. Servis na vysoké úrovni. Vždy Vás obsluhují s úsměvem a ochotou. Pokoj každý den uklizený, doplněný bar na pokoji. Prostě absolutně dokonalé služby. Tým animátorů nemá chybu. Češi Ondra a Míša jsou vždy připraveni Vám poradit a jenom smekáme jak to vše zvládají , celý den se věnují rekreantům a večer účinkují v místním divadle v muzikálech kde báječně tančí. Velmi jsme si je oblíbili a už se na ně zase těšíme. Tento hotel můžeme doporučit všem, kteří si chtějí užít krásnou , klidnou a přitom aktivní dovolenou. Na pláži si užijete let na padáku a jiné atrakce. Tento hotel se stal naší srdeční záležitostí a určitě se příští rok vrátíme.

Delegátka od CK ****r slečna P**** též velmi ochotná a příjemná.

Ubytování 

Perfektní , čisté , krásné s výhledem na moře.

Strava a stravování 

Absolutně neskutečný výběr všeho.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Dokonalé

Pláž a moře 

Chce to boty do vody, kamínky jsou ostré.

Okolí hotelu 

Překrásné v resortu.

Celkový dojem 

Nádhera.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

P
Patrik 07. 10. 2015 15:07
Nemohu nedoporučit
Mými známi doporučovaný hotel, který nemá dle mého názoru nejen na Kosu konkurenci. Tématické restaurace, bazény, skvělé jídlo - sice rozlehlé, ale díky centrálnímu baru všude blízko ;-) Užili jsme si i cestování po okolí - doporučuju Kefalos beach Vybrali jsme přes slevový portál ******- trošku jsem se bál, poprvé jsem si sehnal zájezd na internetu a hned takový krásný rezort. Byli jsme moc spokojeni, ač je hotel trošku přeci jen vzhledem k množství služeb dražší

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené