Napsat recenzi

krásný hotel

Recenze hotelu Evripides Village Hotel *** (Řecko - Kos - Kardamena)

Hodnocení:
průměrně: 2,9/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2023
Přečteno: 29x
Recenze se líbila: 3 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

hotel se mi velice líbil

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Pokoj obyčejný koupelna byla hezká krásný výhed

Strava a stravování  průměrně (2,9/5)

Velký výběr jídla

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,7/5)

personál každý den uklidí pokoj ustele a vymění ručníky. Pan majitel každý večer hrál na kytaru

Pláž a moře  průměrně (3/5)

v moři sice větší kameny ale krásné mušle a rybičky

Okolí hotelu  průměrně (2,9/5)

krásný výhled bazén pro děti a dospělé hotel se skládá s několika budov v hlavní budově je recepce a pod recepcí je jídelna

Celkový dojem  průměrně (2,9/5)

hotel velmi klidný žádný hluk

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 14 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání