Lidumila Skopalova
Recenze hotelu Hotel Monika *** (Řecko - Korfu - Sidari)
okolí hezké , moře krásné, výlet pirátskou lodí perfektní
Ubytování
hezké
Strava a stravování
byla jsem v hotelu v loni v září a protože se mi pobyt moc líbil, tak jsem tam jela letos znovu ,ale přišlo velké rozčarování . Jidlo naprosto hrozné... jen 3x na malinké kousíčky nasekané kuře a nějaké uplácane masové kuličky ze kterých druhý den udělané špagety , někdy i bez masa a imitace musaky a nějaké kousíčky ryby ... ovoce žádné ! Nékteří se chodili najíst do jiných restaurací . UŽ NIKDY VÍCE !! naprosto ostudé a vůči hostům sprosté.. o all inclusive nemůže být ani řeč, prežila jsem na hranolkách a kečupu
Vybavení, služby a personál hotelu
hotel čistý
Pláž a moře
pláž se neupravuje , ale moře krásné...
Okolí hotelu
hezké
Celkový dojem
všechno zkazila hrozná kuchyn
z 8 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.