Napsat recenzi

Velká spokojenost

Recenze hotelu Angela Beach Hotel *** (Řecko - Korfu - Roda)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2022
Přečteno: 97x
Recenze se líbila: 2 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Po příjezdu k hotelu, lehké rozpaky ... Ale po procházce komplexem a ubytování, jsme byli velice mile překvapeni.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Pěkný pokoj s balkónem, koupelna a wc také super

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

Obrovský výběr od snídaně po večeři. Vždy k obědu i večeři alespoň jedna místní specialita. Velký výběr v mase, přílohách, ovoci i zelenině.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Všude čisto, každý den uklizeno. Číšníci milí, usměvaví a přívětiví, přestože někteří hosté se k nim chovali dost nehezky.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Denně uklizené pláže, vždy jsme našli lehátka blízko moře.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Hezky udržovaná zeleň, vždy čisto.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Byli jsme moc spokojeni, co víc dodat!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 52
z 64 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Korfu - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání