Bohové opustili Pantheon

Recenze hotelu Pantheon Hall Hotel *** (Řecko - Korfu - Messonghi)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,1
(na základě 42 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Pobývala jsem v Pantheon Hall v termínu od 17. do 24. června a všechny negativní, již popsané zkušenosti mohu, bohužel, jen potvrdit. Problémů se rojilo více než bylo únosné a pro relax hostů příjemné. Strava velmi, velmi mizerná, neodpovídající standardu ALL IN. Jídlo bylo v prvních třech dnech opravdu odporné, pak se situace poněkud mírně vylepšila. Personál v hotelu kategorie ***+ je řecký, bulharský a albánský. Např. bulharská servírka v restauraci před desátou (kdy končily snídaně) obcházela stoly a ukazovala hostům na svých náramkových hodinkách, že už je čas odejít…. Anglicky uměla jen Hi a Sorry.

Hotel se prezentoval jako klubový (Kovotur) a v této sezóně startoval. Ovšem bylo velkou strategickou a manažerskou chybou CK Kovotur Plus, že na tak náročný, rozjíždějící se projekt, nasadil amatérskou mladou dvojici (delegát – animátorka), která neměla sílu nastolit běžnou standardní úroveň, nemohla čerpat své předchozí zkušenosti z oboru, neměla vyjednávací a komunikační schopnosti a „úzus“, jak běžné provozní i nestandardní a náročné situace řešit. Nespokojenost hostů vycházela z nekvalitní stravy i služeb i z chaosu, který vyplýval z neexaktních a nekompetentních informací, které pracovníci Kovotur Plus z hotelu hostům občas poskytovali: Zrušení programu bez náhrady, nekompetentní informace při prodeji fakultativních zájezdů (zájezd neodpovídal podmínkám, které byly ústně prezentovány), postup při zdravotním ošetření, které na druhé straně zase fungovalo skvěle. Vše velmi čpělo amatérismem jak ze strany hotelu, tak i pracovníků Kovotur Plus. Nemohu upřít delegátovi snahu, ale profesionalita opravdu chyběla (což je, jak jsem již zmínila také strategická chyba vedení CK).

Nikomu bych tento hotel a úroveň jeho služeb nedoporučila. Poměr cena – kvalita je neadekvátní. Startovací projekt klubového hotelu se nezdařil a CK pravděpodobně utržila a utrží v tomto případě negativní odezvy.

Možná za pár sezón se bohové na svůj Pantheon (Hall) vrátí a s tím i dobrá pověst cestovní kanceláře.

PS. Promiňte, že nebudu reagovat na případnou diskuzi a komentáře na svoje hodnocení. Následná diskuze zřejmě emočně uspokojí pisatele, ale nic nevyřeší. Za vhodnější budu považovat to, že kopii tohoto hodnocení zašlu na vedení CK Kovotur Plus, protože mojí snahou není psát kilometry slov, ale dát podnět ke zlepšení, aby si další čeští turisté v Pantheon Hall (což je v překladu místo – např.chrám - zasvěcené všem bohům) svou zaslouženou dovolenou pěkně a „božsky“ užili.

L. Procházková

Ubytování 

Velmi malé pokoje, kdo měl přistýlku, musel se na pokoji vznášet

Strava a stravování 

nevyhovující standardu All Inclusive

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál řecko - bulharsko - albánský

Pláž a moře 

Pláž je blízko a moře krásné

Okolí hotelu 

Příjemné

Celkový dojem 

Nekvalitní strava a nezkušení pracovníci CK Kovotur PLUS.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené