Mesongi corfu

Recenze hotelu Gemini Hotel CNic **** (Řecko - Korfu - Messonghi)

Průměrné hodnocení hotelu:
4
(na základě 54 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: květen 2018
Fotografie: 0
Komentáře: 0

27.5.-3.6.2018 Skvělá dovolená ,krásné moře, výborné jídlo. Nějaké nedokonalost se našla. ale určitě za tu cenu rádi pojedeme znovu.

Ubytování 

čisté pokoje, staršího vybavení, stará koupelna. Vše dostačující, denní uklid, výměna ručníků. klimatizace v cene, za vratnou kauci 5Eur za týden (dají vám ovladač a na konci , když ho vrátíte vrátí peníze). Výhled do zahrady na palmy, krásný, klid, na druhou stranu už tolik klidu neužili, ikdyž meli v dáli vidět mezi stromy a baráky moře.

Strava a stravování 

All inklusive- 7:30-10h, 13-15h, 19-21:30. strava výborná. kdo čeká nějaké super speciality a lahůdky, asi neuspěje, ale pro nás dostačující výber . skvěle ochucená jídla. Výborná zelenina, zeleninové saláty, pečená rajčata. Ochucené maso na pomerančích, s lilkem, gyros, fazole na několik způsobů, tzaciky a jiné dresinky. denně meloun, jablka pomeranč(s ovocem to jinak bylo slabé) a pečené buchty, želé , puding. Zmrzlina mouze na baru 11-18h. K obědu a večeři víno a pivo a jiné napoje z automatu. snack na baru pouze pečivo z listového těsta. K snídani ještě vyzdvihnu jejich jogurt hustý, sametový a naprosto skvělý možno ochutit marmeládou, sirupem a každý den nechybějící mísou nutely. Nám vše plně stačilo. vždy jsme se najedli a napili do sytosti. Káva na baru super, uvnitř z automatu jsme se až poslední den dozvděli vychytávku, že je potřeba mít dva hrnečky a vodu tečící současně s kafem chytat vedle, jinak je káva hooodně slabá. ;)

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál vstřícný a usměvavý. jen barmani byli trošku horší, ale není se co divit, když tam byl jeden a celý den mačkal čudlíky na takové sprše, kterou naléval nápoje (a že jich těch nápojů bylo :-) )

Pláž a moře 

Moře skvělé a teplé a úžasně. pláž kamínky a trošku nepořádek z moře. po překonání metru hrubých kamímnků u kraje nádherný jemný písek na dně. mělké moře, bez vln. Téměř jsme z moře nevylezli. Jen na bar k hotelu, který byl kousek do 100m. pro nápoje a zmrzku.

Okolí hotelu 

klidná část, vedle hotelu do 100m market se suvenýry a potravinami. ceny přiměřené a stejné či nižší než ve vzdálenějších krámcích. Spousta taveren u pobřeží

Celkový dojem 

Naprostá spokojenost a rádi se vrátíme.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené