Nejlepší dovolená na řeckém Korfu v hotelu Sea Garden
Recenze hotelu Corfu Sea Gardens Hotel *** (Řecko - Korfu - Kavos)
S CK do klubových hotelů jezdíme už léta. Po přečtení několika recenzí zde na stránce jsme se lehce obávali, co nás po příjezdu do destinace čeká. I když některé recenze nehodnotili dovolenou nejlépe, rozhodli jsme se dát tomu šanci a opět to pro nás byla dovolená tentokrát v hotelu Sea Garden velmi příjemná, jako již mnoho let předem. Je vidět, že CK si udržuje standartně výborné služby tak, jak jsme u nich již zvyklí.
Ubytování
V hotelu Sea Garden jsme byli s ubytováním spokojeni. Byli zde pouze klienti CK a my, protože jsme starší manželé a cestovali jsme s malými dětmi jsme alespoň neměli problém s dorozuměním. V hotelu Sea Garden jsme bydleli v pokoji, který měl 2 místnosti nad sebou a koupelnu i ve vrchním patře, takže i v 5 lidech jsme se dobře vešli.
Strava a stravování
Jídlo jsme si moc užili, kuchař v hotelu Sea Garden zaslouží v recenzi jedničku s hvězdičkou, protože se opravdu snažil, denně bylo jak ovoce, tak zelenina a vybrali jsme si všichni vč. naší vegetariánské vnučky.
Vybavení, služby a personál hotelu
Protože se jedná o hotel v Řecku a ještě navíc v klidné oblasti mimo nejrušnější turistická letoviska, nečekali jsme žádný luxus, ale služby v hotelu Sea Garden nás moc mile překvapili. Paní na recepci dokonce zkoušela pár slov česky a to nám udělalo velkou radost. Delegátka CK - Petra byla moc milá a na hotelu denně. Protože nám onemocněl vnouček, potřebovali jsme její pomoc a ona nám vždy ochotně pomohla, zavolala doktora a vše s ním vyřídila. Navíc byli v hotelu animátoři, kteří byli zasláni přímo od CK a měli vždy výborně připravený program, tak jako už na mnoha klubových hotelech před nimi.
Pláž a moře
Pláž u hotelu Sea Garden je úzká, ale na druhou stranu jsem se nemusela bát, že se vnoučatům v moři něco stane - je tam poměrně dost mělko. Navíc od hotelu je to kousek na širokou pláž a půjčili jsme si i auto a pláže ostrova objeli kolem dokola a byla to krása.
Okolí hotelu
Pěšky se dá dojít do vesničky, která prý v noci pěkně žije. My jsme tam byli vždy přes den a bez problémů jsme nakoupili a dokonce ochutnali vynikající gyros od Jorgose, který má manželku češku a tak nás i česky obsloužil :-)
Celkový dojem
Dovolená v Řecku příště opět s Alexandrií.
z 90 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.