Výborná dovolená
Recenze hotelu Amalia Hotel *** (Řecko - Korfu - Dassia)
*****Od počátku zakoupení zájezdu vše v nejlepším pořádku a velká vstřícnost.Zájezd proběhl ve velké pohodě, taktéž výlety.
Ubytování
****Moc hezké prostředí,pokojíček jen na přespání/vše bez závad/,stejně jsme byli stále venku nebo na výletech.
Strava a stravování
****Vždy jsme si vybrali a zkonbinovali na co byla chuť.Hlavně rybičky a saláty.
Vybavení, služby a personál hotelu
***** Zcela bez závad s příjemným přístupem.Příjemné posezení u bazénu s barem a vyzdvihuji obsluhující barmanku VIKY, to je tak milé a příjemné stvořeníčko, že nám tento pobyt ještě více umocnila.
Pláž a moře
*** Moře skvělé až na tu kamenitou pláž, tu manžel jaksi nezvládal a ta kde se bourá hotel a byla tam svého času zatravněná plocha/plno prachu a hluku/ jak jsme před deseti lety užívali, nás nijak nelákala.
Okolí hotelu
Kontejnery velice zapáchaly,ale kam s nimy?Umístění u vchodu a posezení .
Celkový dojem
Jsme spokojeni,uvidíme příště.
z 13 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.