Dovolená 2025
Recenze hotelu Golden Mare Resort **** (Řecko - Korfu - Barbati)
Krásné moře, zklamání z hotelového pokoje a trochu i z jídla.
Ubytování
Pokoj byl jedno naše velké zklamání a to proto, že i když jsme konzultovali výběr s prodejcem CK a byli jsme ujištěni, že pokoj s výhledem do zahrady je výhled do zahrady, dostali jsem pokoj orientovaný na jižní stranu s výhledem na parkoviště a místní komunikaci. Hotel nám sdělil, že nám přidělili pokoj ve správné kategorii. Pokoj nebyl ani v dobré kondici, velmi proležená matrace, nefunkční trezor, rádoby moderní skleněné dveře do koupelny, které byly svěšené a nešly zavřít, hlučná klimatizační jednotka na balkoně, ten byl díky tomu pro nás špatně použitelný, vybavení vzhledem ke stáří hotelu již opotřebované. Z pokoje jsme byli velmi zklamáni, odpovídal spíše tříhvězdičkovému hotelu.
Strava a stravování
Jídla byl dostatek a také ho doplňovali, bohužel pro nás nebylo chutné. Jsme v Řecku zvyklí na chutnou stravu. Také menší výběr, z dezertů stále se opakující sortiment - zmrzlina, ne vždy dobře vypadající ovoce a dort, zelenina bez chuti, jak ze supermarketu, chyběly dresinky. Nápoje chemické - práškové džusy, skleničky byly odřené, nevyleštěné. Trochu zklamání.
Vybavení, služby a personál hotelu
Hotel je na krásném místě, zajímavě řešený, nelze mu upřít jisté kouzlo a krásné výhledy z restaurace, bazénu a baru. Na kauci obdržíte osušky, které do odjezdu stále mění, což je milé. Při odjezdu nám poskytli místnost na zavazadla a na čtvrt hodinu pokoj s koupelnou zdarma, to bylo super. Bazén krásný, čistý. Večer hudební program, někteří toto zpestření ocení.
Pláž a moře
Pláž není daleko, přístup po schodech, oblázky na pláži větší - vhodné boty do vody. Na větší pláž to není daleko, plážový servis za poplatek 20 euro/lehátka a slunečník. V taverně na pláži bylo chutnější jídlo, než v hotelu. Pláž krásná, čistá, byli jsme nadšeni.
Okolí hotelu
Barbati má výhodnou polohu tím, že je zde teplejší a klidnější moře oproti západu. Vstup do vody pozvolný, oblázky větší. Bohužel není žádná promenáda, pouze hlavní ulice plná zaparkovaných aut a projíždějících aut, taveren je zde celkem dost, jinak večer není kde se projít. Pořádek a čistota na ulicích bohužel jako v jižních zemích, ale i tak krásné.
Celkový dojem
Korfu je krásné, moře a pláže nádherné, půjčili jsme si auto a zajeli také do Kerkyry, po zklamání z hotelu jsme si Korfu jinak velmi užili.
z 9 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.