Pěkná dovolena
Recenze hotelu Argile Resort & Spa (ex Cephalonia Palace) **** (Řecko - Kefalonia - Xi)
Hotel hezký a čistý, jidlo bylo super. Hotel spíše pro rodinu s dětmi, jinak doručuji půjčit auto a navštívit napriklad Mirtos beach, Assos.
Jediná nevýhoda byla plaz, byla sice krásná a čistá, proto na ni jezdilo hodně místních a turistu, ale určitě není 100m od hotelu, jak píše CK.
Jinak celkové hodnotim, jak moc hezkou dovolenou, určitě doporučuji.
Ubytování
Zlatý střed! Pokoj nebyl nějak extra moderní, ale na to spaní to stačí. Jinak vždy perfektně uklizeno.
Strava a stravování
Lehká a výborná!
Vybavení, služby a personál hotelu
Super!
Pláž a moře
Plaz je krásná, moře čiste
Okolí hotelu
Okolí trochu horší, ale buď jsme byli v hotelu a nebo cestovali po ostrově, takže v pohode
Celkový dojem
Pěkný
z 8 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.