Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Irini Beach - zrekonstruovaný moderní hotel se stanicí windsurfingu

Recenze hotelu Hotel Irini ***+ (Řecko - Karpathos - Afiartis)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2011
Přečteno: 879x
Recenze se líbila: 436 čtenářům
Fotografie: 41
Videa: 0
Komentáře: 0
  • masáže masáže
  • pára pára
  • restaurace restaurace
  • bar bar
  • restaurace restaurace

Hotel Irini Beach Resort leží na větrné jižní části ostrova Karpathos, v odlehlejším místě. Větší větrnost sem láká hodně milovníky windsurfingu, pro které je hotel připraven. Má svou vlastní stanici pro windsurfing. Ale nejen surfaři si zde přijdou na své.

Ubytování  průměrně (4/5)

Hezky zrekonstruované moderní pokoje, odpovídající dle mého minimálně 4*, srovnatelné i s 5* hotely. Pokoje s koupelnou a WC, vysoušečem vlasů, SAT TV, DVD-přehrávač, telefonem, balkonem/terasa s posezením.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Snídaně formou bufetu. Uvítala bych zde polopenzi.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Menší vstupní hala s recepcí, TV lounge, restaurace s vnitřním i venkovním posezením, bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Dětské hřiště, wellness centrum (masáže, parní lázeň, jacuzzi, fitness tělocvična), minigolf (9 jamek).

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Přímo u písčito-oblzkové pláže - asi 20 m. Vstup do moře pozvolný. Díky silnějšímu větru větší vlny vhodné pro surfaře. na pláži je stanice windsurfingu (škola Mistral).

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

V klidné části letoviska Afiartis. Na letiště asi 10 minut.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Zdařile zrekonstruovaný moderní hotelový komplex v letovisku Afiartis. Ideální pro surfaře i jejich rodiny.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Karpathos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání