Dovolená v Sarti
Recenze hotelu Villa Rena's House ** (Řecko - Chalkidiki - Sarti)
Ubytování průměrné až podprůměrné, v okolí nám nic nescházelo, bohaté kulturní i sportovní vyžití, náherné moře a pláž.
Ubytování
Ubytování pravděpodobně odpovídalo ceně zájezdu. V kuchyni netekla teplá voda, koupelna špinavá, WC spodem protékalo, žádný sprchový kout. Postele rozvrzané, matrace proležené... Ale asi jsme jen měli smůlu, protože sousední pokoj měl alespoň zrekonstruovanou, čistou koupelnu... Za sousedy jsme měli, bohužel, srbskou rodinu s malými dětmi, které neustále doslava řvali až do noci. Takže bez špuntů do uší by se noc vydržet opravdu nedala.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení zastaralé, především koupelna.
Pláž a moře
Pláž písčitá, kousek od ubytování. Každý si zde najde soukromí. Lehátka za konzumaci u plážového baru. Moře nádherně čisté, pozvolný vstup a u skal super potápění. Možnost vodních sportů.
Okolí hotelu
V okolí ubytování se nacházely pekárny, supermarkety, restaurace, diskotéka, autobusová zastávka...Nic nám zde nechybělo.
Celkový dojem
Krásná dovolená, spousta zážitků, na pokoji vždy trávíme minimum času, takže super.
z 1 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.