Můj dojem

Recenze hotelu Dionysos Hotel & Suites *** (Řecko - Chalkidiki - Hanioti)

Průměrné hodnocení hotelu:
3
(na základě 1 recenze)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Hezké a čisté moře. Pěkná pláž, hodně restaurací. Daleko na výlety a chybí ostrovní atmosféra. Nebylo to malebné a klidné. Žádný přístav apd. Na vykoupání a slunění dobré, jinak nic moc.

Ubytování 

Jedná se o hezký hotel na poměrně rušném místě. Některé pokoje hotelu jsou umístěné směrem k místní komunikaci, kde jezdí každé ráno popeláři a velmi hlučně vyprazdňují kontejnery. Také mnoho turistů, kteří se vrací do ranních hodin je neustále slyšet. Pokud tedy spíte s otevřenými balkonovými dveřmi je to slyšet a ruší to.

Pokoje ty standardní jsou poměrně velké a celkem hezky zařízené, koupelny unavené, ale jako standart OK. Pokoje a apartmány superior jsou nově zrenovované, takže dostanete to, co si zaplatíte. Vesměs orientované do zahrady či k bazénu. Tam samozřejmě rušno přes den a žádné soukromí na terase či balkonu. Někomu může naopak vyhovovat.

Strava a stravování 

Snídaně formou bufetu, pestré, mix kontinentální a řecké kuchyně, čisto, jídla hodně, výběr široký. Odpovídá ceně a počtu *. Personál slušný a milý.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Hotel má hezký bazén, trochu malý na počet hostů. Oddělenou část pro děti, bar a obsluhu u bazénu se slušnou a cenově férovou nabídkou snacků a obědů. Vše čisté, nové moderní a pohodlné. Krásné nové sprchy, toalety.

Personál rychlý, slušní a starají se o hosty. Úklid každý den - výměna ručníků, ložního prádla, vše doplňují. Mýdla, toaletní papír, šampony k dispozici. Nedá se ponechat si ručník 2 dny, hned vše mění, což v dnešní době trochu nešetrné k přírodě, ale myslí to dobře.

Noc navíc pro děti.

Pláž a moře 

Moře krásně čisté, pláž hrubý písek a občas oblázky při vstupu. Boty do vody není třeba. Vstup není prudký a pláž je tak akorát na plavaní, ale není dlouho moc hluboká. 100 m od břehu hloubka cca 190 -200 m. Občas nějaký ježek pod kamenem, ale tam už nestačíte, takže boty nejsou nutné.

V katalogu uvedeno 150 m k moři. Min. 500 m k moři, údaj je nepřesný. Je to max. 5 minut. Na pláži možnost slunečníků a lehátek 2 za 7 Euro. WC, sprchy, převlékarny. Trochu balkánský nepořádek, tak jako jinde na jihu.

Hostů hodně, ale nepůsobí narvaně, místa dost. Vesměs Srbové, Rusové a Řekové.

Okolí hotelu 

Zastavěné především apartmány a pokoji na pronájem. Velký výběr restaurací a bister, supermarket apd.

Celkový dojem 

Více rušné než mám ráda. Veškeré výlety nabízené výlety jsou hodně daleko. Soluň a vodní park min. 1,5 busem. Modrá laguna 1 hod 20 min. budem do přístavu plus loď. Atos, , 45 bus, 2 hodiny loď. Meteora 4 hodiny busem tam a pak zpět.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené