Hotel Akropolis-Fourka

Recenze hotelu Akropolis Hotel *** (Řecko - Chalkidiki - Fourka)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,3
(na základě 22 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2014
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Krásná dovolená. Hotel je nově zrekonstruovaný, vše krásné, čisté, nádherná udržovaná zahrada, čistý bazén, personál se o vše stále stará. Strava výborná-řecká. Z celé Fourky určitě nejhezčí ubytovaní a lokalita.

Ubytování 

Pěkné, čisté.

Strava a stravování 

Výborná, řecká, pro každého dostatek.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Skvělý bazén, bar, milý personál.

Pláž a moře 

Moře 5 minut cesty, pláž ale trochu kamenitá a stejně tak i vstup do moře. Moře téměř stále bez vln, dá se pohodlně plavat.

Okolí hotelu 

Centrum je trochu dále a dá se jít buď po pláži nebo prašnými cestami, kde stále jezdí auta. V centru pár obchůdků, taveren, nic pro milovníky rušného života. Doporučuji těm, kteří dávají přednost příjemnému hotelu, bazénu a lenošení na pláži.

Celkový dojem 

Spokojenost.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené