Napsat recenzi

Marta

Recenze hotelu Ferienpark Kreischberg **** (Rakousko - Štýrsko - Sankt Georgen ob Murau)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 6x
Recenze se líbila: 14 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

celková spokojenost s dovolenou-jeli jsme především za lyžováním-pěkný lyžařský areál-doporučujeme

Ubytování  průměrně (4/5)

ubytování- velké plus je bazén a sauny pro ubytované,velké mínus je staré tvrdé rozkládací křeslo jako přistýlka pro dítě.Pokoj byl zařízený jednoduše,vše postačující

Strava a stravování  průměrně (4/5)

jednoduchá kuchynˇka se základním vybavením-dostačující

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

spokojenost

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (5/5)

areál vhodný pro rodiny

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Celkový dojem  průměrně (4/5)

pěkná lyžařská dovolená

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Štýrsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání