Napsat recenzi

4hvězdy určitě NE

Recenze hotelu Hotel Bellevue **** (Rakousko - Korutany - Seeboden am Millstätter See)

Hodnocení:
průměrně: 2,7/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2018
Přečteno: 48x
Recenze se líbila: 61 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velké zklamání

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Pokoje čisté prostorné, nově vybavené.

Strava a stravování  průměrně (3,3/5)

Mám pocit, že čtu recenze z jiného hotelu. Musím napsat, že to byla nejhorší strava co jsme kde měli. Na snídaně se dá vybrat, ale nabídka je skromnější občas i bez sladkého pečiva.Nedoplňuje se. Večeře se střídá bufet a výběr ze 3 druhů jídel. Bufet :jídla bez chudí, pobavila mě kokosová polévka s chili - mléko s nějakým sladkým práškem. Po tom co si syn objednal rybu a dostal suchý kousíček podivné chuti k tomu chili špagety úplně suché a půl oschlého vajíčka jsme se rozhodli koupit hranolky. Přinesli polosyrové gumové hranolky,vrátili jsme je. Desert byl každý den ve sklenici - nějaká pěna řekla bych z prášku pokaždé jiné chuti.

Jídlo nás opravdu katastrofa

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Hotel v pohodě, zákaz chození na jídlo v pantoflích a teplákách,takže většina lidí chodila v zimních botech. Ok na to má 4* hotel nárok, ale přes jídelnu chodili lidé v županu nebo jen ručníků do bazénu.

Bazén ok na nás studený.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4,5/5)

Goldeck malé středisko,super upravené, dobré ceny.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Celkový dojem  průměrně (2,7/5)

Fo tohoto hotelu bych se nevrátila.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 3 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Korutany - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání