Napsat recenzi

Jan Ježek

Recenze hotelu Pension Sunny (Rakousko - Dolní Rakousko - Lunz am See)

Hodnocení:
průměrně: 1/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2020
Přečteno: 51x
Recenze se líbila: 12 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hrůůza! nedostatečná a nekvalitní strava( rozmražené potraviny z Česka! Mizerné ubytování - vybavení pokoje, postele! Majitel - podvodník! nepříjemná domovnice! Slovo nedoporučuji - je velice slabé! Negativní hodnocení si Jirků maže a vkladá pochvaly, které si píše sám!! Typickej šmejd!

Ubytování  průměrně (1/5)

Mizerné!!

Strava a stravování  průměrně (1/5)

Jedna houska, 3 ) slovy tři) kolečka salámu, termoska s čajem???!!!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1/5)

Mizerné, nepříjemná baba domovnice!

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (2/5)

všechno daleko!!

Okolí hotelu  průměrně (2/5)

No jakžtakž

Celkový dojem  průměrně (1/5)

Mizerný, dojem. majitel -podvodník!!

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Dolní Rakousko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání