Krásný hotel na krásném místě
Recenze hotelu Orca Praia Hotel *** (Portugalsko - Madeira - Funchal)
Hotel je několik málo km od centra Funchalu na nádherném místě včleněn mezi skály s tropickou zahradou a obrovskými balkony směrem k moři.Po plážové stezce směrem na Funchal, asi kde se odpojuje od moře, je veliké obchodní centrum Forum Madeira s laciným supermarketem.Druhým směrem po plážové stezce Městečko Camara de Lobos v údolí pod útesem Cabo Girao.
Hotel je lehce dostupný z centra města a zpět každou půlhodinku žlutými autobusy linie 1, event. 24 nebo i 2x denně zdarma hotelovým busem.
V hotelu čisto, pláž černá písečná. Lehátka u bazénu jsou vlastně u moře, je to hned vedle pláže. Se vším jsme byli spokojeni, cestovali jsme busy skoro všude.
Ubytování
Ubytování pěkné , romantické, jen malá lednička nám chyběla....
Strava a stravování
Normální bufetová snídaně s postačujícím sortimentem
Vybavení, služby a personál hotelu
neměli jsme žádný problém
Pláž a moře
pláž čistá, písčitá, občerstvení vyhovovalo
Okolí hotelu
Celkový dojem
výborný
z 8 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.