Napsat recenzi

Krásný hotel na krásném místě

Recenze hotelu Hotel Orca Praia *** (Portugalsko - Madeira - Funchal)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2017
Přečteno: 235x
Recenze se líbila: 141 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel je několik málo km od centra Funchalu na nádherném místě včleněn mezi skály s tropickou zahradou a obrovskými balkony směrem k moři.Po plážové stezce směrem na Funchal, asi kde se odpojuje od moře, je veliké obchodní centrum Forum Madeira s laciným supermarketem.Druhým směrem po plážové stezce Městečko Camara de Lobos v údolí pod útesem Cabo Girao.

Hotel je lehce dostupný z centra města a zpět každou půlhodinku žlutými autobusy linie 1, event. 24 nebo i 2x denně zdarma hotelovým busem.

V hotelu čisto, pláž černá písečná. Lehátka u bazénu jsou vlastně u moře, je to hned vedle pláže. Se vším jsme byli spokojeni, cestovali jsme busy skoro všude.

Ubytování  průměrně (4,9/5)

Ubytování pěkné , romantické, jen malá lednička nám chyběla....

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Normální bufetová snídaně s postačujícím sortimentem

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,6/5)

neměli jsme žádný problém

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

pláž čistá, písčitá, občerstvení vyhovovalo

Okolí hotelu  průměrně (4,9/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

výborný

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Madeira - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání