Prohlídka Hotelu Do Caracol ****
Recenze hotelu Hotel do Caracol **** (Portugalsko - Azorské ostrovy - Angra do Heroísmo (Terceira))
Hotel Do Caracol je pěkně zařízený. Dominuje v něm modrá barva, která ladí s oceánem, který můžete spatřit z pokoje.
Fotografie
Ubytování
Pokoje jsou velice hezké, uklizené. Modrá barva působí vesele. Restaurace mne velice zaujala a květina na každém stole působí příjemně.
Strava a stravování
Neměli jsme možnost ochutnat. Ovšem vzhledem k celkovému zařízení hotelu nepředpokládám žádnou katastrofu, spíše naopak.
Vybavení, služby a personál hotelu
Restaurace, bar, dva venkovní bazény, welness, konferenční místnost, posilovna, klimatizace samozřejmostí.
Jediné co bych si dovolila vytknout je plíseň na zdech okolo vnitřního bazénu a ne zrovna šikovně vyřešený dětský koutek. Také venkovní posezení mne zrovna nenadchlo.
Pláž a moře
Výhled na oceán.
Okolí hotelu
Celkový dojem
Celkově je hotel velice pěkně zařízený a má velké možnosti sportovního vyžití.
z 1 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro rodiny s dětmi
- Pro obchodníky
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.