Napsat recenzi

Pozor na tuto destinaci

Recenze hotelu Willa Sudety (Polsko - Kudowa Zdroj)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 71x
Recenze se líbila: 65 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Samotná villa leží opravdu v pěkném místě a jistě funguje ke spokojenosti běžných zákazníků. Pozor však, jste-li početnější rodina, a požadujete nabízené ubytování pro 6 osob. Tento "apartmán" se zcela vymyká od ostatních svým umístěním v nejen nepěkném domě, do něhož se prochází špinavými suterény a obdobně ukrutným schodištěm, ale v okolí není možné/povolené ani rozumně zaparkovat. Nelze rozumně čerpat žádné z výhod samotné villy (dětský koutek, stravování), která téměř 0,5km daleko. Recepční není schopna mluvit jinak než Polsky a nedovedla ani rozložit neustlané sofa v apartmánu.

Ubytování 

Apartmán pro 6 je ukrutný. Vesele jej inzerují jako součást villy (pod textem "v budově" si člověk těžko představí, že tím míní ve zcela jiné zdemolované budvově) a běda tomu, kdo skočí na lep provozovateli.

Reálně je vhodný pro 4 a jen nouzově pro další osobu na sofa. Malé místnosti neumožňují regulární přistýlku a maželská postel údajné šíře 160cm komfortu nepřidá

Strava a stravování 

Nebylo možné objednat při ubytování v apartmánu pro 6.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál recepce údajně nezná či nemá nadřízeného.

Okolí hotelu 

Okolí hotelu celkem pěkné (na Polské vesnické poměry).

Celkový dojem 

Katastrofa. Do Polska jen na nákupy potravit či ošacení, na dovolenou už nikdy.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Polsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání