Napsat recenzi

Výsledek splnil očekávání

Recenze hotelu Platinum Mountain Hotel & Spa (Polsko - Sklářská Poruba)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: listopad 2019
Přečteno: 90x
Recenze se líbila: 164 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pěkný moderní hotel, vonící novotou

Ubytování 

Velice příjemné, pokoje velké, dobře vytopené.V hotelu čisto

Strava a stravování 

První dva dny pobytu strava super, vše velice dobré. Druhé dva dny(asi výměna kuchaře) se strava zhoršila, už to nebylo to, co první dny

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybavení skvělé, fitko, bazény, wellnes Vše opravdu pěkné, čisté nové. Personál příjemný usměvavý

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky 

zatím bez sněhu, nemohu hodnotit, Lanovka na Srenicu v údržbě

Okolí hotelu 

V okolí hotelu a vlastně i v celém městečku vládne čilý stavební ruch. takže klid až po setmění.

Celkový dojem 

Celkový dojem velice dobrý. Bohužel dojem kazili návštěvníci, kteří navštěvovali sauny v plavkách z bazénu. Někteří byli tak stydliví, že se ani nezouvali a chodili do saun v botech, i na horní lavice. Jedna rekreantka šla dokonce v županu a v botech i do páry. Pokud si hotel nezjedná pořádek, budou sauny brzy zničené a smradlavé.A jestliže si lidé vlezou do bazénu v propocených plavkách přímo ze sauny, nic moc.Ve wellness byly k dispozici ručníky, ale většina lidí asi vůbec nevěděla, k čemu jsou.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Polsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání