Napsat recenzi

Ideální pro rodiny s dětmi

Recenze hotelu Blue Mountain Resort **** (Polsko - Dolnoslezsko - Szklarska Poreba)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2020
Přečteno: 12x
Recenze se líbila: 69 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velice pěkný a čistý hotel s apartmány, které jsou velice prostorné

Ubytování  průměrně (5/5)

Apartmány velice pěkné, čisté, prostorné i pro více lidí

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Strava výborná, kuchaři se snažili a bylo to poznat. Nikdy se nestalo, že bychom si nevybrali. Měli jsme zajištěnou polopenzi bufetového stylu a opravdu spokojenost.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Pěkný koutek pro děti, posilovna, vše perfektní, personál ochotný. Anglicky uměli jen málo, ale polsky umím, takže pro nás bez problému. Jedněm Čechům jsem ale musel překládat

Lázeňské služby  průměrně (3/5)

Pokud mezi lázeňské služby patří i wellness, tak tohle bylo docela slabší. Wellness je sice pěkný, ale hlavně místní rekreanti chodili do saun v plavkách a ze saun rovnou do bazénů a výřivek. Takže docela chuťovka. Že jsou hned u saun sprchy nikoho moc nezajímalo. Tohle je bohužel slabina asi všech polských wellness. Vstup do wellness je sice od 18 let, ale přítomnost hlučných dětí dělala z odpočinkové zony hrací zónu bez klidu.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Okolí pěkné možnost výletů

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Celkový dojem velice dobrý, který ale hodně shazuje nekázeň ubytovaných rekreantů. Kontrola ve wellness spíše náhodná. Hotel bych doporučil těm, kdo nemají zájem o wellness, ale jen aquapark, který je opravdu moc fajn.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Dolnoslezsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání