Napsat recenzi

Prohlídka hotelu The Westin Playa Bonita

Recenze hotelu Hotel The Westin Playa Bonita Panama ***** (Panama - Panama - Playa Bonita Village)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2017
Přečteno: 80x
Recenze se líbila: 259 čtenářům
Fotografie: 12
Videa: 0
Komentáře: 0
 • Pohled na hotel Pohled na hotel
 • Výhled z hotelového lobby Výhled z hotelového lobby
 • Jeden z barů Jeden z barů
 • Nádherný lustr v baru Nádherný lustr v baru
 • Dvoulůžkový pokoj Dvoulůžkový pokoj
 • Pohled na část hotelových bazénů Pohled na část hotelových bazénů
 • Výhled ze strany s výhledem na oceán ( zde při odlivu) Výhled ze strany s výhledem na oceán ( zde při odlivu)
 • Dvoulůžkový suite Dvoulůžkový suite
 • Koupelna Koupelna
 • Jedna z a´la carte restaurací Jedna z a´la carte restaurací
 • Malá ukázka dezertů a ovoce Malá ukázka dezertů a ovoce
 • Výhled na "pralesní" stranu Výhled na "pralesní" stranu

Hotel The Westin Playa Bonita Panama je moderní hotel, vzdálen pouze 20 minut od centra Panama City, cca 40 minut od letiště a na dohled od divoké přírody.

Ubytování  průměrně (5/5)

Ubytování v tomto hotelu je možné ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Část pokojů má výhled na moře a druhá část má výhled do přírody. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Hotel nabízí 2 druhy all inclusive. V rámci pobytu je možné 1x za 3 dny využít některou ze 4 hotelových a´la carte restaurací. Snídaně, obědy a večere standardně probíhají formou bufetu ve 2 hotelových restauracích.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Vstupní hala s recepcí, 6 restaurací z toho 4 a´la carte, 4 bary, 4 bazény, obchody, business centrum, wellness centrum za poplatek, fitness centrum zdarma,

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Dlouhá písečná pláž u hotelu, ale díky velkému odlivu stejně člověk víc času tráví u bazénu.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Hotel se nachází v luxusní rezidenční oblasti Playa Bonita, z jedné části hotelu je vidět již začínající prales, z druhé strany je vidět oceán a lodě čekající na to, až budou vpuštěny do Panamského průplavu.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Celkově na mě hotel působil dobře, možná až moc megalomansky, ale stále ještě příjemným dojmem. Pro pobyt v blízkosti hlavního města z mého pohledu ideální volba.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Panama - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání