Napsat recenzi

Dovolená leden - únor 2020

Recenze hotelu Royal Decameron Golf, Beach Resort & Villas **** (Panama - Panama - Playa Blanca)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 73x
Recenze se líbila: 64 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Velice rozlehlý resort, starším lidem doporučuji připlatit si Beach Front, jinak nemají šanci několikrát denně zvládnout přes 200 schodů, nebo cestu do prudkého kopce !! Moře v tuto dobu denně rozbouřené, plavčíci nenechali většinu dne nikoho do moře vstoupit. Vzhledem k probíhajícím prázdninám v této zemi byl hotel velmi přeplněný. Spousta bazénů,, ale také přeplněných dětičkami.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Občas bez osušek, pitná voda k dispozici vždy.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Stravování v Antlantico nebo Pacifico, ale většinou vás pošlou kvůli přeplněnosti do Pacifico, které je vzdálenější. Pokud je naplněna kapacita jídelny personál má problém vše stíhat !!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Pokud neumíte perfektně španělsky těžko se domlouváte. Pochvala míří především k zástupcům českých CK, kteří vám vždy pomohou !!!

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Odpovídající zemi, kterou jste navštívili.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Počasí úžasné, koupání v moři nešlo, ale celkově to ušlo. Nejsem náročný turista, ale nečekala jsem takové vzdálenosti mezi recepcemi Loby 1 až 3. Autobusíky fungují tak, že spíše nefungují, takže hezky po schodech, pak do kopce a zase zpět. Ale kufry vám odvezou - to ano .

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 14
z 15 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Avi: Nesouhlasím - 16. 3. 2020 17:24

V rezortu jsme byli na přelomu února a března. Jsme celkem nároční turisté a máme za sebou hodně exotických destinací po světě. Rezort je rozlehlý. Je to v popisu a považuji to za výhodu. Ale pokud považujete za výhodnější ubytování v nějakém krcálku s jedním bazénem, jednou restaurací jedním plážovým bufetem a pidi pláží, tak Royal Decameron pro vás rozhodně nebude. K rezortu patří obrovská, široká pláž, deštníky jsou velkoryse daleko od sebe. Máte k dispozici 11 restaurací a snad 7 plážových barů. Díky tomu, že má rezort 3 recepce, se netvoří fronty. Byli jsme v době karnevalů, takže místní top sezona. Pokaždé jsme si našli volné lehátko. S angličtinou je to horší, ale když byl problém, tak nás odkázali na anglicky mluvící personál. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Panama - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání