Napsat recenzi

Jaroslava Říhová

Recenze hotelu Paradise Premium Hotel **** (Palestina - Palestina - Betlém)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2020
Přečteno: 20x
Recenze se líbila: 246 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme ve starší části - hotel čistý, pokoje čisté, nepříjemné překvapení bylo, že pokoje v přízemí bez jsou buď se zamřížovanými okny nebo bez oken. To neodpovídalo naší představě a myslím ani ceně s ohledem na ostatní pokoje.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

celkové hodnocení ubytování 3. Nedostatky (pokoj bez oken) vylepšil příjemný personál

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Strava dobrá, dostatečná. hodnocení 4

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

hodnocení jako výše - 3. kromě pokojů se sprchovým koutem. žádné jiné vybavení. Odpovídalo to celkové úrovni hotelu. Nedostatek závažný - pokoj bez oken.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Hotel na okraji města - obchody dostupné až do chvíle, než to Izrael uzavřel.

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Celkový dojem - nepředčilo to naše očekávání, spíše zklamání z umístění pokoje v přízemí bez oken - bez možnosti jakéhokoli výhledu. Do chvíle uzavření Betlehemu Izraelem byla v hotelu i okolí pohodová nálada. Za vzniklou situaci ale majitel hotelu nemohl, naopak se snažil zbytek pobytu ulehčit, proto dávám známku 3.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání