Napsat recenzi

Jaroslava Říhová

Recenze hotelu Assaraya (Palestina - Betlehem)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: březen 2020
Přečteno: 17x
Recenze se líbila: 218 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Prostý , ale čistý hotel, nedostatek - 3-4 lůžkové pokoje v přízemí bez oken

Ubytování 

Hotel čistý, bez zbytečných "nadstaveb", které turista zpravidla nevyužije. Nedostatek pokoje v přízemí bez oken

Strava a stravování 

Strava místní, dostatečná

Vybavení, služby a personál hotelu 

Hotel čistý, personál ochotný, nedostatky závažnější - chybějící okna na pokoji

Okolí hotelu 

Hotel na okraji, do centra blízko, obchody v blízkosti. Vše fungovalo do okamžiku, kdy celé území Izrael uzavřel a nebylo možné ani vycházet. Díky vstřícnosti majitele hotelu se situace dala řešit.

Celkový dojem 

Celkový dojem dobrý - nejedná se o špičkový hotel, ale to jsme ani neočekávali. Přijeli jsme za památkami a ne za špičkovým hotelem. Ty jsou všude stejné.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Palestina - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných