Napsat recenzi

Skvělý hotel, ale katastrofální služby CK F***

Recenze hotelu Salalah Rotana Resort ***** (Omán - Omán - Salalah)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 82x
Recenze se líbila: 31 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velmi příjemný hotel, pěkné pokoje s terasou a bez komárů, kvalitní stravování, ochotný personál, krásná pláž i bazén a teplá vody i v zimě. Bohužel jednání s CK F**** bylo katastrofální. Jiná cena domluvená a jiná na faktuře. Nepravdivé informace ze strany CK. Nezajištěné stravování během cesty a nemožnost si něco koupit.

Ubytování  průměrně (5/5)

Velký hotelový areál, nepřelidněný. Kvalitně vybavené velké pokoje s terasou a pěkná koupelna.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Stravování formou bufetu na velmi dobré úrovni.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Služby v hotelovém areálu na vysoké úrovni a personál velmi příjemný.

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

Široká a dlouhá pláž v těsné blízkosti ubytování. Teplá voda v oceánu. Krásné vlny, ale pro malé děti možnost koupání v laguně bez vln. Slunečníky, lehátka, ručníky včetně servisu. Pěkné a čisté bazény.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Nekonečná (20 km dlouhá) pláž vhodná na procházky. Velký areál se zelní a lagunami. Obchody, restaurace, kavárny a minizoo. Možnost pozorování delfínů.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Vlastní pobyt v hotelu super.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 14 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Omán - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání