Napsat recenzi

Krásná dovolená

Recenze hotelu Salalah Rotana Resort ***** (Omán - Omán - Salalah)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2020
Přečteno: 29x
Recenze se líbila: 28 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásná dovolená v klidném resortu s nádhernou dlouhou pláží.

Ubytování  průměrně (5/5)

Ubytování skvělé, vždy čistě uklizené pokoje vše bez nejmenšího problému. Rezort je poměrně rozlehlý, ideální na večerní procházky.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

V porovnání s hotely v jiných destinacích byla strava méně pestrá - vždy se dalo vybrat, ale čekala bych více ovoce, mořských plodů a ryb.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Personál hotelu vždy slušný, usměvavý - vždy se na všem domluvíte.

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

Čistá nádherná dlouhá pláž. Z lehátka bylo možné sledovat proplouvající delfíny. Pozvolný vstup do moře.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Asi do deseti minut od hotelu možnost nákupů v přístavu, možnost navštívit další hotely a porovnat nabídku.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Hotel bych určitě doporučila a jednou se sem ráda podívám znovu. Omán stojí za návštěvu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 14 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Omán - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání