Napsat recenzi

Pohodová dovolená

Recenze hotelu Juweira Boutique Hotel **** (Omán - Omán - Salalah)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2018
Přečteno: 177x
Recenze se líbila: 61 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená v Hotelu Juweira Boutique v Ománu byla jednou z nejkrásnějších dovolených v mém životě. Ubytování, kuchyň i personál bez jediné chybičky. Prostě naprostá spokojenost. Pláže čisté, upravené a moře teploučké.

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Při příletu nám bylo sdělena změna ubytování (místo dvou dvoulůžkových pokojů jsme byli ubytování v apartmánu se třemi pokoji, dvěma koupelnami o rozloze cca 100m2). Byli jsme mile překvapeni a spokojeni s vybavením i službami.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Vše co tento hotel servíroval bylo chutné. Velký výběr jak teplého bufetu, tak studeného. Spousta ovoce a hlavně jejich dorty a zákusky byly úžasné. Obsluha v restauraci na jedničku.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Apartmán byl prostorný, vždy uklizený. Personál hotelu vstřícný a přívětivý. I ten nejmenší problém byl vyřešen ihned.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

V blízkosti hotelu byla malá pláž v zálivu (cca 5 minut chůze od hotelu) a velká pláž, kde se dalo dovádět ve vlnách. U Hotelu Fanar, ve kterém jsme mohly čerpat všechny služby, byly dvě pláže v zálivu a velká pláž s "vlnami", všude čisto a nebyl problém s lehátky. U všech pláží fungovaly bary.

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Vzhledem k tomu, že se jednalo o komplex tří hotelů, bylo vše dostupné. Byla i možnost si půjčit kolo.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Byli jsme mile překvapeni úrovní ubytování, stravování a služeb. Mohu tento hotel opravdu doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Omán - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání