Napsat recenzi

Pohádkové místo pro dovolenou

Recenze hotelu Al Fanar Beach Resort & Spa **** (Omán - Omán - Salalah)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 155x
Recenze se líbila: 32 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0
 • Výhled z pokoje na moře a bazén, co k tomu dodat ? Výhled z pokoje na moře a bazén, co k tomu dodat ?
 • Prostorný balkon a výhled Prostorný balkon a výhled
 • dvoulůžkový pokoj - maximální pohodlí. dvoulůžkový pokoj - maximální pohodlí.
 • Osvětlení nad postelí je prostě nádherné ! Osvětlení nad postelí je prostě nádherné !
 • Nádherné pláže Nádherné pláže
 • I na východ slunce s tu vyplatí přivstat.. I na východ slunce s tu vyplatí přivstat..

Tento hotel mne zaujal ze všech nejvíce, byl vystavěn v roce 2016 a je tedy úplně nový.

Krásné místo, kde se Vám zaboří nohy až po kotníky do bílého teplého písku a máte opravdu pocit exotické dovolené.

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Pokoje mě velice mile překvapily, kávovar na každém pokoji, který byl vždy prostorný a čistý. Jako novinka se chystají rodinné pokoje o 3 ložnicích. Měly jsme i velká balkon s krásným výhledem. Co bylo opravdu skvělé - na každém stropě nad postelí jsou světélka, která vypadají jako noční obloha.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Dle mého naprosto skvělé. Velké množství všeho jídla, od zeleniny, sladkostí, až po bohatou večeři kde nechyběly skvělé ryby a další pochoutky.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Personál hotelu vždy milý, usměvavý a ochotný - a to nejen za spropitné. Na přivítanou miska ovoce a postel ozdobená růžemi a labutěmi z ručníků. Je tu i mini zoo pro děti, kde se dá nalézt spousta zvířátek - pávi, kozy, papoušci, volně pobíhající králíčci a ostatní. Bar má velice slušnou nabídku all inclusive drinků.

Necelý kilomtr odtud je aquapark, kam Vás zadarmo doveze hotelová doprava. Hotel nabízí i spoustu zajímavých programů - jako třeba cvičení jógy se známou a uznávanou jogínkou z Německa.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Naprostá nádhera - čisté dlouhé pláže s bílým jemným pískem. Hotel má 3 vlastní pláže, jednu absolutně klidnou bez vln, pláž kde jsou malé vlny, nebo spíše vlnky, a potom volné moře, takže si tu každý najde to svoje - ať už jsou to vodní sporty nebo klidné plácání se na břehu v písku.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Hotel se dostavuje - ale nijak to ničemu nebrání a hotelové hosty neruší.2 km od hotelu je jeho vlastní zahrada, kde si sami pěstují ovoce a zeleninu, jako hotelový host si můžete také zajez zdarma utrhnout. Všude opět čisto a krásná příroda.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Na toto místo se chci určitě vrátit a všem ho doporučuji všemi deseti!! Je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé páry i seniory.. Každý si najde to svoje a všechny tu přivítá maximální pohodlí a skvělé služby.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 15 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro starší a méně pohyblivé osoby
 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro obchodníky
 • Pro mládež
 • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Omán - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání