Napsat recenzi

Al Fanar Beach Resort

Recenze hotelu Al Fanar Beach Resort & Spa **** (Omán - Omán - Salalah)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 71x
Recenze se líbila: 37 čtenářům
Fotografie: 2
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Privat beach Privat beach
  • Privat beach Privat beach

Skvělý hotel s nádhernými plážemi

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Původní apartmán ve staré a docela vzdálené zástavbě hotelu nám nakonec vyměnili za suite pokoj s prostornou terasou a pěkným výhledem.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Skvělá východní kuchyně. Typickou evropskou stravu zde nečekejte. Ale nám to vyhovovalo. Pro děti se vždycky take něco našlo...

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Vše v poradku.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Premium beach nádherná, není co dodat. Teple a průzračné moře.

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Měli jsme zaplaceny program premium, který tímto vřele doporučuji. Top servis, soukromá pláž,...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 21
z 23 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Omán - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání