Napsat recenzi

Exluzivní resort pro velmi náročnou klientelu

Recenze hotelu Al Baleed Resort Salalah ***** (Omán - Omán - Salalah)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 41x
Recenze se líbila: 29 čtenářům
Fotografie: 7
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel je nový, otevřený v roce 2016 a musím teda říct, že mě naprosto ohromil. Opravdu luxusní hotel, který splní požadavky snad i toho nejnáročnějšího klienta.

Ubytování  průměrně (5/5)

Hotelové pokoje jsou opravdu krásně zařízeny a nedovedu si představit, co by mi v takovém pokoji mohlo chybět. Opět bezchybný servis a krásné místo k dovolenkování se.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Myslím, že se snad nemůže stát, že by si tu někdo nevybral nebo odcházel hladový. Absolvovala jsem oběd o 5 chodech a ačkoliv poslední už byl velice náročný, nemohla jsem si to nechat ujít. Podávají se jak arabské speciality, tak klasická jídla a navíc, japonská restaurace.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál absolutně špičkový, pobaví se s Vámi zavtipkuje - pokud o to stojíte. Samozřejmostí je tu úsměv a absolutní ochota.

Hotel má vlastní asijské lázně, s tradičními procedurami.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Hotel je jen pár minu od centra a nádherného parku Al Balid - zapsaného na seznamu Unesco.

Nádherná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody a bílým pískem přímo u hotelu, lehátka na pláži zdarma.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

úžasné místo vhodné absolutně pro kohokoliv kdo hledá maximální relaxaci, klid a pohodlí..

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Omán - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání