barcelo Mussanah
Recenze hotelu Barceló Mussanah Resort **** (Omán - Maskat (Muscat) - Mussanah (Al Masnaah))
hotel pěkný,personál báječný i moře krásné,ale jen na koukání. Po celý týden jsme se nekoupali protože tam v moři byli Trnovky a i když jste šli v botech do vody,někdy to nepomohlo a stejně vás píchla.Leden a únor je prý toto místo jejich zimoviště a na to nás předem nikdo neupozornil,takže už nikdy na toto místo. Marta
Ubytování
hotel Barcelo Mussanah Resort
Strava a stravování
velmi dobré
Vybavení, služby a personál hotelu
velmi dobré
Pláž a moře
moře hrůya
Okolí hotelu
pěkné
Celkový dojem
dobrý
z 10 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.