Napsat recenzi

Krásný výhled na Ománský záliv a pohodlí

Recenze hotelu Hotel Crowne Plaza Muscat **** (Omán - Muscat - Muscat)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 16x
Recenze se líbila: 4 čtenářům
Fotografie: 10
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásný hotelový resort, který je umístěný na útesu a tak poskytuje překrásný výhled na celý ománský záliv a nekonečnou pláž.

Ubytování  průměrně (4/5)

Velice pěkné, čisté, jednoduché pokoje, se prosklenou koupelnou, jejíž zajimavostní je, že se dá naprosto zatmavit.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Je tu opravdu velký výběr všeho, co zrovna hrdlo ráčí :)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotelový personál je velice milý a usměvavý, nemám žádnou výtku.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Krásná, opravdu soukromá pláž v malém zálivu přímo u hotelu. Sejde se k ní po pár schodech. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Krásné, čisté, je tu i golfové hřiště.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Krásný hotel přímo na nekonečné pláži vhodné k procházení se, koupání a čemukoliv jinému.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Muscat - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání