Napsat recenzi

Norsko-Norské fjordy

Recenze hotelu Norské fjordy (Norsko - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 42x
Recenze se líbila: 149 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Vyhlídka Dalsnibba... Vyhlídka Dalsnibba...

Dovolená v Norsku se nám líbila úplně neskutečně:). Nádherná, neposkvrněná příroda, vodopády, skály, hory, lesy, řeky, ledovce atp.

Každá cesta byla kouzelná už jen tím, že jsme měli překrásné výhledy z oken.

Moc nás potěšili i průvodci Tomáš a Káťa, kteří byli strašně moc milí, hodní, všechno vysvětlili a zajímali se o nás. Šlo vidět, že je to jejich veliký koníček. Nikdy na tuhle dovolenou nezapomenu, hned bych si ji zopakovala:). Děkuji za všechno. S kamarádkou se těšíme, že příští rok pojedeme zase.❤

Ubytování 

Útulné, ale s topením a vším, co jsme potřebovali+krásný výhled z okna. ,,Farma'' forever:).

Strava a stravování 

Velmi milá naše paní kuchařka Hanička...

Vybavení, služby a personál hotelu 

Perfektní.

Pláž a moře 

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

Norsko jsme si jednoduše zamilovali, vůbec se nám nechtělo domů...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání