Napsat recenzi

Nemohu doporučit tuto destinaci - všechno špatně !

Recenze hotelu CK HALSA (Norsko - Halsa)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 121x
Recenze se líbila: 189 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Výsledek celodenní rybařiny. Výsledek celodenní rybařiny.
  • Vstup na molo na vlastní nebezpečí ! Vstup na molo na vlastní nebezpečí !
  • Bezprostřední okolí ... Bezprostřední okolí ...

Destinace zastrčená mezi ostrovy kde nejsou ryby, špatné lodě slabé 2takt motory co Norové vyhodily, o co méně jedou o to více žerou. Destinace nemá ani vlastní molo, molo je vedle u Nora při přílivu vstup na molo pod vodou.

Ubytování 

Starý klasický Norský dřevěňák, no budiž, jedete na ryby ne do hotelu.

Strava a stravování 

Vlastní, kuchyně vybavená dostatečně.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Děs běs katastrofa, o nějaké ochotě či výbavě nemůže být ani řeč.

Okolí hotelu 

Okolní příroda včetně fjordu zajímavá, jako všude v Norsku pro náš Čecháčky.

Celkový dojem 

Destinace se prezentuje nebojím se říct klamavě! Nafoceno super - realita noční můra.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání