Napsat recenzi

Dreams Tulum Resort & Spa *****

Recenze hotelu Dreams Tulum Resort & Spa ***** (Mexiko - Quintana Roo - Tulum)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 63x
Recenze se líbila: 77 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Prožili jsme nádhernou dovolenou v krásném prostředí a vynikajícími službami.Úklid 2x denně, velice milý a stále usměvavý personál. Jídlo, vybavení, večerní i denní skvělé programy ze kterých si každý vybral a delegát, který nám toho o Mexiku hodně řekl a obdivuhodné památky jako bonus. Jen moře trošku zklamalo. Bylo sice čisté a bez medůz atd., ale bohužel v něm plavalo někdy i dost trávy, ale za to nikdo nemohl. A také každý pátek a sobotu se konají přímo na pláži svatby. Za nás tu byla i jedna Indická svatba, což byl další neobyčejný zážitek a také nesmím zapomenout na vždy přítomné místní mazlíčky leguány.

Ubytování  průměrně (5/5)

Super

Strava a stravování  průměrně (5/5)

všeho spousta a sortiment široký, tak si jistě každý vybral to svoje

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Vše OK, animátoři se stejně jako barmani u bazénu i veškerý ostatní personál o nás starali skvěle.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Občas tráva, ale nepálivý písek s plažovými hrami to zachránilo, lehátek dostatek a moře příjemně osvěžující.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Všude nádherné zahrady s fontánkami a za hotelem ukázka tzv. pralesa, to vše večer krásně osvětlené.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Celkový dojem prostě úžasný, škoda jen, že je to tak daleko.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Quintana Roo - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání