Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Occidental Allegro Playacar

Recenze hotelu Occidental Allegro Playacar **** (Mexiko - Quintana Roo - Playa del Carmen)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2018
Přečteno: 79x
Recenze se líbila: 240 čtenářům
Fotografie: 12
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásný menší hotel s překrásnou pláží.

Ubytování  průměrně (5/5)

Hotel je menší. Celkem disponuje cca 280 pokoji. Ubytování je ve vilkách. Pokoje jsou všechny stejně vybavené, liší se pouze vzdáleností od pláže.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

golfové hřiště, wifi za poplatek, bar na pláži, lehátka a slunečníky zdarma.Opravdu pěkná diskotéka spousta dalších aktivit.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Myslím si, že nejkrásnější hotelová pláž, co jsem měla možnost během inspekcí hotelů vidět. Nádherná, široká s bílým pískem.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Jeden z nejhezčích hotelů, a to hlavně kvůli velikosti a překrásné pláži

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Quintana Roo - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání