Napsat recenzi

Mexiko - nádherné ubytování, pláž, památky,...vše parádní

Recenze hotelu Grand Riviera Princess Hotel ***** (Mexiko - Quintana Roo - Playa del Carmen)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2012
Přečteno: 1 095x
Recenze se líbila: 752 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0

Letos na konci dubna jsme se s přítelem vydali na 9 dní do Mexika. Let byl sice dlouhý, ale s vidinou krásných zážitků na místě to celkem uteklo. Těšili jsme se na krásné počasí, pěkný hotel, pláž, hezké památky a příjemní lidi. vše dopadlo tak, jak jsme si plánovali.

Ubytování  průměrně (5/5)

ubytování bylo skvělé, měli jsme připlacený typ pokoje platinum suite, takže i vířivka na balkóně byla samozřejmostí. vše nové, krásné, čisté, každý den uklizené.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

strava výborná, v tomto hotelu je myslím 8 a la carte restaurací, takže jsme každý večer večeřeli někde jinde. mexická, orientální, italská, sea food...snídaně bohaté, na obědy jsme nechodili, většinou jsme byli někde na výletě a nebo jsme si dali jen něco lehkého na pláži.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

je to opravdu luxusní hotel se skvělými službami, milým personálem. je to obrovský komplex, ale i co se týče prostředí hotelu, tak vše upravené. perfektní.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

pláž pěkná, čistá, moře příjemné. je pravda, že docela dlouhé je pozvolný vstup do moře.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

okolí hotelu v pořádku. je to obrovský resort, takže je taková menší procházka jen to, než dojdete na večeři. ale je to příjemné.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

hotel opravdu skvělý, rozhodně odpovídá ceně. naprostá spokojenost jak se službami hotelu, tak s výlety od místní kanceláře do Chichén Itzá, Tulumu, Xel-Há,...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Quintana Roo - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání