Napsat recenzi

Ubytování v Hard Rock Hotel Cancun

Recenze hotelu Hard Rock Hotel Cancun ***** (Mexiko - Quintana Roo - Cancún)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2018
Přečteno: 61x
Recenze se líbila: 100 čtenářům
Fotografie: 34
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásný, živý hotel v Canúnu s velmi hezkou pláží s pozvolným vstupem do moře.

Ubytování  průměrně (5/5)

Všechny pokoje disponují vlastní vířivkou. Pokoje velmi vkusné, čisté. 60 % pokojů má výhled na moře, 40 % pokojů má výhled na lagunu.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Bufetové stravování na velmi dobré urovní. Pro snídaně je možné využít 3 restaurace, nikde se netvoří fronty. Výběr velmi široký, nikdy jsem se s podobným výběrem nesetkala. Klasický výběr jako jsou párky, vajíčka na nespočet způsobů, šunky, salámy, omelety, palačinky, wafle, ale fresh džusy, smoothie dle vlasního výběru, domací jogurty, fazole, brambory, zákusky, donuty, koláčky, sladké slané toasty - prostě všechno, na co si vzpomenete :-)

V hotelu se najíte v každé chvíli, co si vzpomenete. Obědy v baru u pláže, u bazénu, v restauracíh.

V průběhu dne sladké občerstvení u recepce, dále pizza, hamburgery, hranolky apod.

Večeře bufetové nebo formou a-la-carte - mexická, asiatská, italská a gril. Restaurace byly hodně klimatizované, na večeři se doporučuji přiobléct. Do restaurací není potřeba rezervace.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel je živější, často se v hotelu pořádají různé koncerty, animační programy. Každý večer je u recepce živá hudba.

V areálu hotelu najdete několik obchodů - např. Michael Kors, obchody se značkovými brýlemi, hodinkami, oblečením apod.

V hotelu je vystaveno oblečení a kytary známých umělců.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Pláž velmi krásná, široká, čistá. Opravdu jedna z nejhezčích, co jsem v Mexiku viděla. Jediné mínus jsou trošku větší vlny.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

V okolí hotelu jsou v docházkové vzdálenosti obchody, bary a restaurace. Letiště v Cancúnu je blízko, cca 25 minut.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Hotel se mi velmi líbil. Služby opravdu na vysoké úrovni. Hotel je živější, kdo si přeje absolutní klid a soukromí, volila bych jiný hotel.

Já jsem byla velmi spokojená a určitě bych se do hotelu vrátila znovu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Quintana Roo - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání